BONTEC Hodiny nástenné - pr. 65 cm, kov, rímske číslice, zlatá farba
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957562298 |
| Farba primárna: | Zlatá |
| Šírka (cm): | 65.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 2.0000 cm |
| Výška (cm): | 65.0000 cm |
| Priemer (cm): | 65.0000 cm |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 6.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 1270.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Nástenné elegantné kovové hodiny s veľkými rímskymi číslicami v zlatej farbe s čiernymi ručičkami sú nielen skvelým spôsobom, ako sledovať čas, ale taktiež sa stávajú významným estetickým prvkom domácností alebo kancelárií. Nielenže ukazujú ubiehajúce minúty, ale taktiež zvýrazňujú váš vkus a štýl. S ich elegantným kovovým designom a vzhľadom sa stávajú jedinečným umeleckým dielom na vašej stene. Ich veľmi tichý chod ručičiek je ďalšou cenenou výhodou týchto hodín, čo každý z nás občas uvíta. Prineste svojmu priestoru štipku elegancie a originality s týmito krásnymi hodinami. Každý pohľad na ne vám pripomenie, že ich funkciou nie je len sledovať ubiehajúci čas, ale aj vkusne a esteticky doladiť priestor, v ktorom žijete alebo pracujete.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




