BONTEC Hodiny nástenné - pr. 60 cm, mix kovu a MDF
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957582555 |
| Farba primárna: | Biela |
| Šírka (cm): | 60.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 5.0000 cm |
| Výška (cm): | 60.0000 cm |
| Priemer (cm): | 60.0000 cm |
| Materiál: | MDF |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 1305.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Veľké nástenné hodiny, v ktorých sa skvele dopĺňajú materiály, akými sú kov a MDF doska, sú nielen skvelým spôsobom, ako sledovať čas, ale taktiež sa stávajú významným estetickým prvkom domácností alebo kancelárií. Nielenže ukazujú ubiehajúce minúty, ale taktiež zvýrazňujú váš vkus a štýl. S ich elegantným dizajnom a vzhľadom sa stávajú jedinečným umeleckým dielom na vašej stene. Ich veľmi tichý chod ručičiek je ďalšou cenenou výhodou týchto hodín, čo každý z nás občas uvíta. Prineste svojmu priestoru štipku elegancie a originality s týmito krásnymi hodinami. Každý pohľad na ne vám pripomenie, že ich funkciou nie je len sledovať ubiehajúci čas, ale aj vkusne a esteticky doladiť priestor, v ktorom žijete alebo pracujete.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




