Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - pr. 60 cm, MDF a kov, rímske číslice
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957661731 |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 60.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 5.0000 cm |
| Výška (cm): | 60.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 1.6600 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 2.0000 kg |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 1660.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Nástenné hodiny s rímskymi číslicami kombinujú eleganciu kovu a MDF dosky, aby vytvorili neodolateľný prvok pre váš interiér. S priemerom 60 cm a čiernym stredom s bielymi čiarkami a ručičkami, poskytujú hodiny výrazný kontrast. Veľké rímske čísla v hnedej farbe okolo stredu dodávajú hodinám klasický nádych, zatiaľ čo čierny rám dokončuje ich štýlový vzhľad. Ideálne pre každú miestnosť, kde chcete mať neustále čas pod kontrolou.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




