Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - pr. 60 cm, MDF a drevený rám, farebné kruhy
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957661670 |
| Farba primárna: | Biela |
| Šírka (cm): | 60.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 4.0000 cm |
| Výška (cm): | 60.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 1.8000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 2.2000 kg |
| Materiál: | MDF |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 1800.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
| Rozmer balenie (cm): | 61x6x61 |
Tieto nástenné hodiny s priemerom 60 cm prinášajú do vášho priestoru čistý a moderný vzhľad. Biely ciferník je minimalistický, s jediným číslom 12 a bez ďalších cifier, zatiaľ čo abstraktné kruhové zdobenie dodáva sofistikovaný nádych. Vyrobené z MDF dosky as hnedým dreveným rámom, tieto hodiny spájajú jednoduchosť s eleganciou, čo z nich robí perfektný doplnok pre každú miestnosť, kde chcete mať nielen prehľad o čase, ale aj štýlovú dekoráciu.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




