Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - pr. 60 cm, MDF, strom života v stredu
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957661755 |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 60.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 4.0000 cm |
| Výška (cm): | 60.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 1.4400 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 2.0000 kg |
| Materiál: | MDF |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 1440.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Tieto kruhové nástenné hodiny s priemerom 60 cm kombinujú elegantný design s praktickým využitím. Uprostred ciferníka je umiestnený symbolický strom života, okolo ktorého sú rozmiestnené arabské číslice. Celkový tvar hodín pripomína drevené kormidlo, čo im dodáva osobité kúzlo. Vyrobené sú z MDF dosky v hnedej farbe s čiernymi ručičkami. Tieto hodiny prinášajú do vášho priestoru unikátnu kombináciu prírodného vzhľadu a netradičného designu.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




