BONTEC Hodiny nástenné - pr. 60 cm, kovové, strom života
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957582548 |
| Farba primárna: | Zlatá |
| Šírka (cm): | 60.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 5.0000 cm |
| Výška (cm): | 60.0000 cm |
| Priemer (cm): | 60.0000 cm |
| Materiál: | Kov |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 1495.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Zaobstarajte si tieto unikátne nástenné kovové hodiny bez čísel a celé zdobené jedným veľkým zlatým stromom. Sú nielen skvelým spôsobom, ako sledovať čas, ale taktiež sa stávajú významným estetickým prvkom domácností alebo kancelárií. Nielenže ukazujú ubiehajúce minúty, ale taktiež zvýrazňujú váš vkus a štýl. S ich elegantným kovovým designom a vzhľadom sa stávajú jedinečným umeleckým dielom na vašej stene. Ich veľmi tichý chod ručičiek je ďalšou cenenou výhodou týchto hodín, čo každý z nás občas uvíta. Prineste svojmu priestoru štipku elegancie a originality s týmito krásnymi hodinami. Každý pohľad na ne vám pripomenie, že ich funkciou nie je len sledovať ubiehajúci čas, ale aj vkusne a esteticky doladiť priestor, v ktorom žijete alebo pracujete.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




