Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - pr. 60 cm, kovové, čierne so zlatými číslami
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957661748 |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 60.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 6.0000 cm |
| Výška (cm): | 60.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 3.4400 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 4.0000 kg |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 2.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 3440.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Nástenné hodiny s priemerom 60 cm kombinujú arabské číslice vo svetlo hnedej farbe s čiernym ciferníkom, čo vytvára elegantný a zároveň jednoduchý vzhľad. Ich nadčasový dizajn zaručuje, že vyniknú na každej stene a zároveň vám zaistia nepretržitý prehľad o čase. Ideálna voľba pre moderné aj tradičné interiéry, kde sa elegancia a funkčnosť snúbi v dokonalej harmónii.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




