Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - pr. 60 cm, kov a MDF, nápis "HOME"
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957661762 |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 60.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 4.0000 cm |
| Výška (cm): | 60.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 1.1000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 1.5000 kg |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 970.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
| Rozmer balenie (cm): | 61x6x61 |
Tieto nástenné hodiny s priemerom 60 cm kombinujú kov a MDF dosku, aby vytvorili štýlový a funkčný prvok pre váš domov. Čierny ciferník je elegantne doplnený o siluetu fľaše a vetvičiek v strede, zatiaľ čo iba štyri číslice – 3, 6, 9 a 12 – pridávajú na prehľadnosti. Hlavným dizajnovým prvkom je nápis „HOME“ v hnedej farbe. Táto kombinácia moderného a dekoratívneho designu prinesie do vášho interiéru skvelý ozdobný prvok a zároveň budete mať dokonalý prehľad o čase.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




