Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - pr. 60 cm, drevo a kov, strom života "Family"
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957661663 |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 60.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 4.0000 cm |
| Výška (cm): | 60.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 2.2000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 2.7700 kg |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 2200.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
| Rozmer balenie (cm): | 61x6x61 |
Tieto nástenné hodiny s priemerom 60 cm kombinujú drevo a kov, aby vytvorili jedinečný a osobitý design. Veľké čierne arabské číslice sú skvele viditeľné a dopĺňajú stred, ktorý zdobí elegantný strom života s nápisom „FAMILY“. Tento motív pridáva hodinám aj hlboký význam dôležitosti rodiny a našich koreňov, čo z nich robí nielen praktický ukazovateľ času, ale aj krásny dekoratívny prvok, ktorý sa stane stredobodom každej miestnosti.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




