BONTEC Hodiny nástenné - pr. 58 cm, MDF, rozkvitnutá lúka
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957582487 |
| Farba primárna: | Ružová |
| Šírka (cm): | 58.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 5.0000 cm |
| Výška (cm): | 58.0000 cm |
| Priemer (cm): | 58.0000 cm |
| Materiál: | MDF |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 1800.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Radi by ste oživili vašu stenu v byte či kancelárii netradičným dekoračným prvkom, a zároveň si prajete mať vždy prehľad o čase? Nech sú pre vás tieto hodiny skvelou inšpiráciou, ako dosiahnuť ideálnu kombináciu praktickosti a elegancie. Ich jedinečný vzhľad tvoriaci výjav rozkvitnutého lúčneho kvetu a dreveným rámom, z nich robí výnimočný kus dekorácie, ktorý na stene vynikne. Ich nápadité prevedenie a veľkosť zaručuje, aby si ich návštevník pri vstupe do miestnosti hneď všimol a mohol oceniť ich pôsobivý vzhľad a zároveň vedel aký je práve čas. Sú navyše veľmi tiché, čo ocenia mnohí z nás, ktorí chcú mať aj chvíľu pokoja po náročnom dni. Buďte vy aj vaši hostia stále v obraze o čase vďaka týmto originálnym nástenným hodinám.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




