Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - pr. 50 cm, kov a drevený rám, biele rímske číslice
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957661779 |
| Farba primárna: | Biela |
| Šírka (cm): | 50.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 5.0000 cm |
| Výška (cm): | 50.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 1.1000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 1.4000 kg |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 806.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
| Rozmer balenie (cm): | 51x6x51 |
Tieto nástenné hodiny s priemerom 50 cm sa vyznačujú bielou kovovou konštrukciou ciferníka s veľkými rímskymi číslicami, čo vytvára elegantný a nadčasový vzhľad. Ohraničené sú hnedým dreveným rámom, ktorý dodáva hodinám ucelený charakter. Čierne ručičky kontrastujú s bielym pozadím, čím zaisťujú ľahké čítanie času. Hodiny v tomto prevedení budú skvele vyzerať v akomkoľvek interiéri, či už modernom alebo tradičnom.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




