Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - pr. 45 cm, kov a MDF s jaseňovou dyhou
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957593674 |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 45.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 4.0000 cm |
| Výška (cm): | 45.0000 cm |
| Priemer (cm): | 45.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 0.9500 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 1.0000 kg |
| Materiál: | MDF |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 950.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Hnedé kruhové nástenné hodiny z MDF dosky a jasnou dyhy s tmavým okrajom a číslami, budú nádherným doplnkom pre váš interiér. Ciferník je zložený netradične z čísel 3, 7 a 11, čo im dodáva na originalite. Jednak budete stále v obraze o čase a súčasne získate krásnu dekoráciu na stenu, ktorá bude svojim nevšedným prevedením skutočne vynikať. Vďaka spojeniu funkčnosti a elegantného vzhľadu, budú tieto hodiny skutočným reprezentatívnym prvkom, ktorý oceníte vy aj vaši návštevníci.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




