Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - pr. 40 cm, kov a MDF, motív svetadielov
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957661809 |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 40.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 4.0000 cm |
| Výška (cm): | 40.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 0.8000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 1.0000 kg |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 8.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 620.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
| Rozmer balenie (cm): | 41x6x41 |
Tieto nástenné hodiny, inšpirované tvarom glóbusu, prinášajú do vášho priestoru sofistikovaný a geografický nádych. Svetadiely sú vyrobené z MDF, zatiaľ čo zvyšok konštrukcie je z kovu. Hodiny sú zdobené vyobrazenými poludníkmi a rovnobežkami, čo dodáva autentický vzhľad. Číslice sú zjednodušené na 3, 6, 9 a 12 a čierne ručičky skvele kontrastujú s dizajnom.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




