BONTEC Hodiny nástenné - pr. 34 cm, MDF, kvetinový motív
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957548605 |
| Farba primárna: | Viacfarebná |
| Šírka (cm): | 34.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 4.0000 cm |
| Výška (cm): | 34.0000 cm |
| Priemer (cm): | 34.0000 cm |
| Materiál: | MDF |
| Počet kusov v kartóne: | 12.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 560.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Plánujete oživiť stenu vo vašom byte či kancelárii pekným dekoračným doplnkom a zároveň potrebujete mať stále prehľad o čase? Nástenné hodiny z kvalitnej MDF dosky, ktorá je známa svojou polotvrdou drevovláknitou štruktúrou, ktorá zaisťuje ich odolnosť a elegantný vzhľad, bude pre vás skvelou voľbou. Sú totiž pomerne ľahké a zavesiť ich možno aj na tenší klinček či háčik, ktorý nemusí byť hlboko v stene. Tieto kruhové nástenné hodiny s obrazom nádherných kvetov na čiernom podklade a bielymi číslicami slúžia ako dôležitý prostriedok na meranie času, ale tiež sú výrazným dekoračným prvkom pre vašu domácnosť či pracovný priestor. Pridajte do svojho interiéru štipku elegancie a originality s týmito nádhernými hodinami, ktoré budú priťahovať nielen vás, ale aj vašich návštevníkov.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




