Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - pr. 34 cm, MDF, čierno-biele, motív koní
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957664084 |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 34.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 5.0000 cm |
| Výška (cm): | 34.0000 cm |
| Materiál: | MDF |
| Počet kusov v kartóne: | 12.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 350.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Tieto nástenné hodiny s čiernobielym obrázkom bežiacich koní vnášajú do vášho domova kombináciu elegancie a sily. Vyrobené z MDF dosky, sú doplnené bielymi arabskými číslicami, ktoré kontrastujú s čiernym pozadím a vytvárajú tak čistý a výrazný vzhľad. Motív bežiacich koní dodáva hodinám energiu a pohyb, čo z nich robí nielen praktický ukazovateľ času, ale aj štýlový dekoratívny prvok pre každý interiér, kde vynikne ich nadčasová elegancia.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




