Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - pr. 32 cm, MDF a drevený rám, čierne
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957664077 |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 32.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 5.0000 cm |
| Výška (cm): | 32.0000 cm |
| Materiál: | Drevo |
| Počet kusov v kartóne: | 8.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 1288.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Nástenné hodiny s dreveným hnedým rámom, čiernym ciferníkom bez číslic a bielymi ručičkami, prinášajú do vášho interiéru jednoduchosť a eleganciu. Zlatisté čiarky namiesto číslic vytvárajú príjemný a moderný vzhľad, ktorý sa skvele hodí na každú stenu. Štýlový dizajn a prírodné materiály robia z týchto hodín nielen praktický ukazovateľ času, ale aj krásny dekoratívny prvok, ktorý pridá šarm do každého priestoru.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




