Neohodnotené
BONTEC Fontána s LED osvetlením - polyresin, imitácia kameňa, čierno-šedá
| Kategória: | Fontány |
|---|---|
| EAN: | 8591957855451 |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 25.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 25.0000 cm |
| Výška (cm): | 35.0000 cm |
| Materiál: | Polyresín |
| Demontované: | Áno |
| Sezóna: | Záhrada |




