Neohodnotené
BONTEC Botník, plast, biela, ABO-E1033 WT
| Kategória: | Botníky |
|---|---|
| EAN: | 0194343040646 |
| Skupina tovaru: | Botník |
| Farba primárna: | Biela |
| Šírka (cm): | 83.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 32.0000 cm |
| Výška (cm): | 94.0000 cm |
| Materiál: | Plast |
| Demontované: | Áno |
| Štýl: | Moderné |
| Nosnosť (kg): | 30.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 43x33x16 |
| Hmotnosť (g): | 6100.0000 g |
| Highlight 1: | Úložný priestor |
Modulárny plastový botník v bielej farbe ponúka šesť samostatných priehradiek s dvierkami, ktoré umožňujú prehľadné a praktické uskladnenie obuvi. Každá priehradka je vybavená priehľadnými dvierkami s otváraním smerom nahor, čo uľahčuje prístup a zároveň chráni obsah pred prachom. Vďaka modulárnemu prevedeniu je botník možné jednoducho zostaviť a prispôsobiť priestoru podľa potreby. Plastový materiál sa ľahko udržiava a zabezpečuje ľahkosť celého systému. Súčasťou balenia je aj gumová palička pre jednoduchú montáž.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




