Neohodnotené
BONTEC Botník, plast, biela, ABO-E1008 WT
| Kategória: | Botníky |
|---|---|
| EAN: | 6955880386680 |
| Skupina tovaru: | Botník |
| Farba primárna: | Biela |
| Šírka (cm): | 44.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 33.3000 cm |
| Výška (cm): | 56.0000 cm |
| Materiál: | Plast |
| Demontované: | Áno |
| Štýl: | Moderné |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 39x35x9 |
| Hmotnosť (g): | 2000.0000 g |
| Highlight 1: | Úložný priestor |
Plastový botník s ôsmimi priehradkami a priehľadnými dvierkami ponúka praktické riešenie na organizáciu obuvi v domácnosti. Biele prevedenie a jednoduchý dizajn umožňujú ľahké začlenenie do rôznych interiérov. Každá priehradka je vybavená otváracími dvierkami s úchytmi pre pohodlný prístup a zároveň chráni obuv pred prachom. Botník je vyrobený z pevného plastu, ktorý sa ľahko udržiava a je navrhnutý pre dlhú životnosť. Kompaktné rozmery umožňujú umiestnenie na podlahu aj do menších priestorov.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




